PORADY I WSKAZÓWKI

„Jeśli masz trudności z doborem odpowiedniego asortymentu – skorzystaj z naszych wskazówek.”

TOALETY MYJĄCE

ZDROWIE A TOALETA MYJĄCA

Możesz się zastanawiać, jak dobre i zdrowe jest korzystanie z toalety myjącej i czy inwestycja ma sens. O zaletach toalet myjących dla higieny intymnej rozmawialiśmy z gastroenterologiem.

PROJEKTOWANIE
FUNKCJONALNYCH ŁAZIENEK

Siłą projektu jest to, że daje użytkownikom łazienki poczucie spokoju. „Używamy drewna, materiału, który jest żywy i wywołuje emocje. Łazienka jest jednym z nielicznych pomieszczeń, w których możemy zamknąć drzwi i być całkowicie zdani na siebie.

6 WSKAZÓWEK
JAK OSZCZĘDZAĆ WODĘ

Rozważne korzystanie z wody ma sens. Przede wszystkim oszczędzasz ilość pieniędzy, które wydajesz na wodę. Po drugie, oszczędzanie wody pomaga chronić środowisko. Co najmniej połowa wody zużywanej codziennie w gospodarstwach domowych na zachodnim świecie zużywana jest w łazience. 

UTRZYMYWANIE
CZYSTOŚCI W ŁAZIENCE

Wszyscy wiemy, że jeśli nie będziemy regularnie konserwować naszych samochodów, zostaną one pokryte rdzą i ostatecznie się zepsują. Twoja łazienka wymaga również regularnej konserwacji – zarówno małej, jak i dużej – abyś mógł cieszyć się nią dłużej.

RODZAJE UMYWALEK
NA CO ZWRÓCIC UWAGĘ?

Nie wyobrażamy sobie łazienki bez wanny, toalety, lustra i oczywiście umywalki. To podstawowe wyposażenie każdej, zarówno dużej, jak i małej łazienki. To one decydują o jej funkcjonalności. Wyróżniamy kilka rodzajów umywalek, które mogą różnić się materiałem, kształtem, a przede wszystkim sposobem montażu.

WALK-IN

PRYSZNICE TYPU WALK-IN WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE PLANOWANIA

Prysznice typu walk-in stają się coraz bardziej popularne. Wyglądają elegancko, dają poczucie dużej przestrzeni i nadają się do łazienek bez barier. Aby móc cieszyć się wszystkimi zaletami kabiny prysznicowej, podczas planowania łazienki należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

© Copyright 2023 leg-sanit - All Rights Reserved
© Copyright 2023 leg-sanit - All Rights Reserved
© Copyright 2023 leg-sanit
All Rights Reserved