historia firmy

tak zaczynaliśmy..

Początek…

Firma została założona w 1990 roku przez dwójkę przyjaciół i od 31 lat zajmuje się dystrybucją produktów wyposażenia sanitarnego oraz techniki grzewczej do państwa domostw, i dzięki obdarzonym zaufaniu oraz bogatej ofercie znajdujemy uznanie wśród w stale rosnącej liczbie odbiorców.
Za co Dziękujemy.

Dalszy rozwój…

Po rozwinięciu części hurtowej nadszedł czas na pierwszy salon detaliczny – i tak powstał jeden z największych salonów łazienek w Warszawie.

Na ponad 900 metrowej powierzchni salonu wyznaczyliśmy dziesiątki ciekawych przykładowych aranżacji łazienek zaprojektowanych przez profesjonalnych projektantów, które mogą stać się inspiracją w stworzeniu swojej wymarzonej łazienki.

 Magazyn centralny…

W 2016 roku zaczął funkcjonować nasz nowy centralny magazyn na obrzeżach Błonia, dzięki któremu byliśmy w stanie poszerzyć jeszcze bardziej grupę naszych producentów i zabezpieczyć stany towarów które dotrą do państwa.

Salon łazienek Błonie

Naszą najnowszą inwestycją działającą od 2017 roku jest nowoczesny salon łazienek położony w Piorunowie, w pobliżu Błonia,

Na terenie salonu znajdą państwo zupełnie nowe inspiracje do stworzenia swojej własnej przestrzeni, od podtynkowych systemów aż do finalnych aranżacji które mogą pomóc w odpowiednim wyborze asortymentu, który na miejscu nasi projektanci przeniosą państwa wyobrażenie na ekran komputera.

© Copyright 2022 leg-sanit - All Rights Reserved
© Copyright 2022 leg-sanit - All Rights Reserved
© Copyright 2022 leg-sanit
All Rights Reserved