skontaktuj się z nami

chętnie odpowiemy na państwa pytania

Centrala Warszawa

Znajdź nas

Salon Detaliczny

Adres

ul. Sochaczewska 28, 01-327 Warszawa

Pn-Pt: 9:00 – 18:00

Sobota: 8:00 – 13:00

Zadzwoń do nas

784-627-203 / 641​

Email:

salon@leg-sanit.pl​

Hurtownia

Adres

Sochaczewska 30, 01-327 Warszawa

Pn-Pt: 8:00 – 17:00 (Magazyn 8:00 – 16:30)

Sobota: Nieczynne

Zadzwoń do nas

(22) 666 21 17-18

Email:

poczta@leg-sanit.pl

Hurt Dział Sprzedaży

Agnieszka Szczepanek

Email: agnieszka.szczepanek@leg-sanit.pl

Tel: 784-626-475

Mariusz Zwierzchowski

Email: mariusz.zwierzchowski@leg-sanit.pl

Tel: 784-626-403

Agnieszka Urbańska

Email: agnieszka.urbanska@leg-sanit.pl

Tel: 784-628-575

Daniel Matczak

Email: daniel.matczak@leg-sanit.pl

Tel: 606-102-354

Hanna Szydłowska

Email: hanna.szydlowska@leg-sanit.pl

Tel: (22)666-21-17 w 19

Artur Dąbrowski

Email: artur.dabrowski@leg-sanit.pl

Tel: 784-626-482

Artur Kaniewski

Email: artur.kaniewski@leg-sanit.pl

Tel: 784-629-087

Przedstawiciele handlowi

Mariusz Kania

Region: 1

Email: mariusz.kania@leg-sanit.pl

Tel: 502-167-845

Rafał Charkiewicz

Region: 2

Email: rafal.charkiewicz@leg-sanit.pl

Tel: 532-407-175

Poszukujemy

Region: 3

Email: 

Tel:

Szymon Paszkiewicz

Region: 4

Email: szymon.paszkiewicz@leg-sanit.pl

Tel: 501-377-020

Poszukujemy

Region: 5

Email: 

Tel: 

Hurt Dział Inwestycji

Wojciech Kowalkowski

Email: kowalkowskiw@wp.pl

Tel: 502-211-877

Bartosz Rogowski

Email: bartosz.rogowski@leg-sanit.pl

Tel: 532-512-235

Mirosław Sosnowski

Email: miroslaw.sosnowski@leg-sanit.pl

Tel: 784-627-693

Piotr Boczek

Email: piotr.boczek@leg-sanit.pl

Tel: 538-895-887

Hurt Dział Zamówień

Andrzej Jażdżyk

Email: ajazdzyk@leg-sanit.pl

Tel: 504-071-630

Konstanty Kużel

Email: konstanty.kuzel@leg-sanit.pl

Tel: 503-070-894

Księgowość

Monika Polita

Email: ks@leg-sanit.pl

Tel: 784-626-652

Tel: (22)666-21-17

Tel: (22)666-52-13

Kasa

Tel: (22)666-21-17 w.17

Oddział Błonie

Salon Detaliczny

Adres

ul. Piorunów 9B, 05-870 Piorunów

Pon-Pt: 8:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 14:00

Zadzwoń do nas

882-789-906

539-678-795​

Email:

salonblonie@leg-sanit.pl

projektyblonie@leg-sanit.pl

Oddział Płock

Hurtownia

Adres

Graniczna 46, 09-407 Płock

Pon-Pt: 8:00 – 17:00

Sobota: Nieczynne

Zadzwoń do nas

(24)262-88-68

606-102-931

Email:

sprzedazplock@leg-sanit.pl

© Copyright 2021 leg-sanit - All Rights Reserved