Leg-Sanit
"Leg-Sanit" Spółka jawna
ul. Sochaczewska 30
01-327 Warszawa
tel. (022) 666 21 17-18
fax. (022) 666 52 14

FORMULARZ KONTAKTOWY >>

PORADY

Dla prawdziwych koneserów proponujemy serie ceramiki łazienkowej przeznaczonej do zabudowy w meblach. Umywalki stawiane na blat, umywalki wpuszczane w blat czy umywalki podblatowe - to propozycja dla miłośników oryginalnych, a jednocześnie niezwykle praktycznych wnętrz łazienkowych.

Czy masz w łazience wnękę?

Nawet jeśli nie masz w łazience miejsca na kabinę prysznicową, nie musisz rezygnować z przyjemności codziennego prysznica w komfortowych warunkach. Stanie się tak dzięki parawanom nawannowym.

Planując wyposażanie łazienki musimy wiedzieć jakich funkcji będziemy od łazienki wymagać - do czego ma ona nam służyć i kto będzie z niej korzystać. Ułatwiające podjęcie tej decyzji standardy łazienkowe opisaliśmy w poprzedniej części poradnika.

…nie zapomnij zwrócić uwagi na kilka istotnych szczegółów.

Czym kierować się przy zakupie wanny?

Łazienka jest miejscem, w którym każdego dnia spędzamy sporo czasu. Doskonałym uzupełnieniem dodającym jej życia, oprócz mebli łazienkowych i różnych drobiazgów, są rośliny. Atmosfera panująca w łazience sprzyja hodowli roślin, gdyż jest ona zazwyczaj najwilgotniejszym miejscem w mieszkaniu.

Ważnym, choć na pierwszy rzut oka mało zauważalnym elementem wyposażenia łazienki są baterie – wannowe, prysznicowe, umywalkowe oraz bidetowe.

Jak zmniejszyć ilość zużywanej wody w mieszkaniu?

Nawet najlepiej urządzone wnętrze nie wygląda dobrze, gdy panuje w nim bałagan. Dlatego planując łazienkę musimy przewidzieć miejsce na kosmetyki, ręczniki oraz inne przedmioty codziennego użytku.

Dylemat ten dotyczy przede wszystkim posiadaczy mniejszych łazienek, którzy zastanawiają się, czy nie zwiększyć komfortu korzystania z całego pomieszczenia, poprzez zamianę wanny na prysznic. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety.